Nabídka práce Disponent námořních přeprav, kompletní operativa – PHA západ -

S novou nabídkou práce Disponent námořních přeprav, kompletní operativa – PHA západ () v obci (okres Hlavní město Praha) přichází na pracovní trh ke dni 09.11.2019 firma - zaměstnavatel ProfesKontakt, s.r.o. (, ). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za () je přinejmenším 35000 Kč hrubého.


Další nabídky práce Hlavní město Praha

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Disponent námořních přeprav, kompletní operativa – PHA západ
Úvazek:
Mzda:
35 000 až 45 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Koordinace námořních přeprav – export/import - Samostatné a kompletní zpracovávání FCL a LCL zásilek - Péče o portfolio zákazníků a zodpovědnost za průběh celého procesu - Komunikace s dopravci, rejdaři a zahraničními partnery - Kalkulace přepravních nákladů, vyúčtování přeprav - Cenotvorba, realizace a komunikace s klienty a partnery - Běžná denní operativa - SŠ/VŠ vzdělání - Praxi v oblasti námořní spedice - Komunikativní znalost anglického jazyka - Standardní uživatelské schopnosti práce s PC : MS Office - Dobré komunikační schopnosti - Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, umění jednat s lidmi Naším klientem je úspěšná silná a stabilní mezinárodní spediční společnost, pro kterou hledáme vhodného uchazeče se zkušenostmi v námořních přepravách na výše uvedenou pracovní pozici. - Zodpovědnou pozici s možností seberealizace - Stabilní zázemí nadnárodní společnosti - Zajímavé mzdové ohodnocení + bonusy - Benefity: 25 dní dovolené, příspěvek 3 % na penzijní připojištění po zkušební době, kafeterie, možnost Home office - Místo výkonu práce: Praha Západ (velmi dobrá dostupnost MHD nebo vlastním automobilem)
Další nabídky práce Hlavní město Praha

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
d1464178 ()
Zaměstnavatel:
ProfesKontakt, s.r.o.
Kontaktní osoba:
Romana Koudelková 736 482 328 koudelkova@profeskontakt.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace