Nabídka práce Prodavačka v prodejně cestovních zavazadel Praha 7 - Praha

S novou nabídkou práce Prodavačka v prodejně cestovních zavazadel Praha 7 () v obci Praha (okres Hlavní město Praha) přichází na pracovní trh ke dni 01.11.2019 firma - zaměstnavatel EUFORIA s.r.o. (, Praha). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za Plný úvazek () je přinejmenším 19000 Kč hrubého.


Další nabídky práce Hlavní město Praha

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Prodavačka v prodejně cestovních zavazadel Praha 7
Úvazek:
Plný úvazek
Mzda:
19 000 až 29 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Aktivní prodej a profesionální zákaznický servis Příprava a doplňování zboží k prodeji Práce s pokladnou Zodpovědnost za svěřené prostředky na prodejně Příjem a kontrola reklamací Podílení se na prezentaci zboží na prodejně Úklid prodejny Stabilní zázemí rodinné firmy Zajímavé finanční ohodnocení Příjemné pracovní prostředí Přátelský kolektiv Pracovní smlouvu na dobu neurčitou Reprezentativní vzhled a příjemné vystupování Komunikativní a vstřícní přístup k zákazníkům Spolehlivost a časovou flexibilitu (práce o víkendech a svátcích) Pracovitost, otevřenost a kreativitu Praxe v maloobchodu není podmínkou Ochotu učit se novým věcem Základní komunikační znalosti cizího jazyka (angličtina, němčina nebo ruština) vítána Základní znalost práce na PC (Word, Excel, e-mail)
Další nabídky práce Hlavní město Praha

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně Základní
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
d1460618 ()
Zaměstnavatel:
EUFORIA s.r.o.
Kontaktní osoba:
Blanka Řehůřková +420722946602 obchod@mendosina.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace