Nabídka práce Prodejce nábytku - brigáda Praha Stodůlky -

S novou nabídkou práce Prodejce nábytku - brigáda Praha Stodůlky () v obci (okres Hlavní město Praha) přichází na pracovní trh ke dni 09.11.2019 firma - zaměstnavatel XLMX obchodní s.r.o. (, ). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za () je přinejmenším 120 Kč hrubého.


Další nabídky práce Hlavní město Praha

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Prodejce nábytku - brigáda Praha Stodůlky
Úvazek:
Mzda:
120 až 140 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Chceš si přivydělat, ale dopoledne máš školu? Design interiéru a trendy nábytek Tě baví? Super! Právě, když Ty máš volno (o víkendu a odpoledne) my potřebujeme na výpomoc člověka, který se nebojí práce a rád komunikuje s lidmi. CO BUDEŠ DĚLAT? Věnovat se zákazníkům. Zjistíš, co potřebují a pomůžeš jim vybrat ten pravý kousek. To, co si zákazník neumí představit, my prostě vidíme a poradíme. První den Ti ukážeme, jak na to. Naučíme Tě prodejní systém a za pár hodin už možná budeš obsluhovat Tvého prvního zákazníka. Oddělení je naše vizitka, proto dbáme na jeho čistotu. Nejvíce Tě budeme potřebovat o víkendu a odpoledne mezi 15.00 a 20.00 Na směnách se domluvíme vždy dopředu. CO ZA TO? Kromě hodinové mzdy 115 Kč - 140 Kč také zaslouženou provizi z prodeje. Naučíme Tě prodejním dovednostem, které určitě v životě zúročíš. Fajn kolegy, kteří jsou k sobě féroví. Práci v čistém a reprezentativním obchodě. HLEDÁME PRÁVĚ TEBE POKUD, vyhledáváš kontakt s lidmi a dělá Ti radost zákazníky oslovit. umíš být trpělivý/á a empatický/á. máš chuť zkusit něco nového.
Další nabídky práce Hlavní město Praha

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
d1458900 ()
Zaměstnavatel:
XLMX obchodní s.r.o.
Kontaktní osoba:
Šárka Bartáková personal.p9@moebelix.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace