Nabídka práce Specialista zákaznické linky Vodafone - Kolín

S novou nabídkou práce Specialista zákaznické linky Vodafone () v obci Kolín (okres Kolín) přichází na pracovní trh ke dni 05.06.2020 firma - zaměstnavatel Conectart s.r.o. Kolín (, Kolín). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za Plný úvazek;Částečný úvazek () je přinejmenším 21000 Kč hrubého.


Další nabídky práce Kolín

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Specialista zákaznické linky Vodafone
Úvazek:
Plný úvazek;Částečný úvazek
Mzda:
21 000 až 27 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Co budeš mít na starosti? * vyřizování příchozích hovorů Vodafone zákazníků * řešení individuálních dotazů a požadavků * práci se specializovanými databázemi a internetem * vše Tě naučíme v rámci vstupního školení Co Ti nabídneme? * fixní měsíční mzdu * nadstandardní bonusový systém (průměrná měsíční provize 7000 Kč) * individuální projektové motivační odměny * finanční odměnu za doporučení kolegy * příležitost pro kariérní rozvoj * stravenky v hodnotě 100 Kč/den * 5 týdnů dovolené * neomezený tarif s 30 GB za 89 Kč * dotace 4.000 Kč na mobilní telefon dle vlastního výběru * Multisport karta s možností využití po celé ČR * firemní akce a večírky * spoustu dalších benefitů * call centrum v Kolíně, 3 minuty od vlakového i autobusového nádraží * možnost spolupráce na HPP i DPČ Co budeš pro práci u nás potřebovat? * zájem komunikovat se zákazníky * dobré komunikační schopnosti bez logopedických vad * zodpovědný přístup k práci a novým věcem * základní znalost práce na PC (MS Office)
Další nabídky práce Kolín

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
d1452366 ()
Zaměstnavatel:
Conectart s.r.o. Kolín
Kontaktní osoba:
Miroslava Horynová miroslava.horynova@conectart.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace