Nabídka práce Zástupce vedoucího dopravy Möbelix Praha Vysočany - Praha

S novou nabídkou práce Zástupce vedoucího dopravy Möbelix Praha Vysočany () v obci Praha (okres Hlavní město Praha) přichází na pracovní trh ke dni 09.11.2019 firma - zaměstnavatel XLMX obchodní s.r.o. (, Praha). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za () je přinejmenším 29000 Kč hrubého.


Další nabídky práce Hlavní město Praha

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Zástupce vedoucího dopravy Möbelix Praha Vysočany
Úvazek:
Mzda:
29 000 až 36 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Práce vedoucího dopravy je jako skládačka – rozvozy se musí naplánovat tak, aby byli kluci rozumně doma, aby se do auta vešlo co nejvíce zakázek, trasa byla bez zbytečných prodlev a najetých kilometrů. Každý vedoucí potřebuje zástupce. A právě toho v Praze Vysočanech hledáme. JAKO VEDOUCÍ DOPRAVY BUDEŠ: * Synchronizovat vše, co jsi právě dočetl – tzn. plánovat túry montážnímu teamu a optimalizovat trasy. * Pokud bude potřeba, staneš se na chvíli montérem nebo zaměřovacím a reklamačním technikem. CO ZA TO? * Pestrou práci s dobrým výdělkem. * Výkonnostní bonusy. * Bez firemního telefonu se neobejdeš. * Jsme k sobě féroví, prostě (montážní) tým. * Pracujeme od pondělí do pátku, dokud není hotovo – ale víkendy jsou volné vždy. * Věrnostní volno a jubilejní odměny. JAK SI TĚ PŘEDSTAVUJEME? * Máš zkušenosti s truhlařinou nebo montážemi. * Na vedoucí pozici už jsi pracoval. * Umíš jednat s lidmi a máš v sobě kus empatie. * Nemusíš být puntíčkář, ale máš rád věci v pořádku. * Baví Tě kombinovat, synchronizovat a hledat alternativy. * Dokážeš se dobře orientovat v prostoru. * Rozumíš si s počítačem. * Řidičák jistě máš, a pokud už jsi řídil jumper, není co řešit.
Další nabídky práce Hlavní město Praha

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
d1447660 ()
Zaměstnavatel:
XLMX obchodní s.r.o.
Kontaktní osoba:
Jana Kasalová personal.zp@moebelix.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace