Nabídka práce Montér a dopravce nábytku Mobelix Praha Vysočany -

S novou nabídkou práce Montér a dopravce nábytku Mobelix Praha Vysočany () v obci (okres Hlavní město Praha) přichází na pracovní trh ke dni 09.11.2019 firma - zaměstnavatel XLMX obchodní s.r.o. (, ). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za () je přinejmenším 25000 Kč hrubého.


Další nabídky práce Hlavní město Praha

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Montér a dopravce nábytku Mobelix Praha Vysočany
Úvazek:
Mzda:
25 000 až 35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
V MÖBELIX prodáváme nábytek - kuchyně, obýváky, sedačky, prostě vše, co patří k vybavení bytu. Zákazník chce mít zakoupenou kuchyň co nejdříve doma a pořádně smontovanou. Sedačku vynesenou, komodu složenou. A od toho jsme tady my, tým montážníků. CO BUDEŠ DĚLAT JAKO MONTÉR? Montovat nábytek a kuchyně. Budeš pořád v pohybu. Není to jen o montáži, ale taky o rozvozech. Nasbíráš mnoho zkušeností a v životě si pak poradíš se vším. Pracovat budeš s nářadím Festool, Dewalt atd. A taky je super jezdit s větším autem, než s osobákem (řidičák určitě máš). CO TI ZA TO NABÍDNEME? Práce je pořád dost, o nic se nestaráš, každý den dostaneš plán a jedeš. Každý měsíc Ti peníze cinknou na účtu, i kdyby se dělo cokoli. Makáme naplno od pondělí do pátku, ale víkendy, ty jsou volné vždycky. Jsme k sobě féroví, prostě (montážní) tým. Zapůjčení firemní dodávky zdarma. Věrnostní volno a jubilejní odměny. KOHO HLEDÁME? Parťáka, který se chce učit. Pokud už jsi montoval, super. Stačí ale, když budeš zručný. Ostatní Tě naučíme. :) Sedačku do osmýho? O.K. Je třeba to brát s humorem. Taháme těžký věci, nic pro slečinky. Měl bys být důsledný a spolehlivý. Za odvedenou práci totiž neseme odpovědnost.
Další nabídky práce Hlavní město Praha

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
d1433523 ()
Zaměstnavatel:
XLMX obchodní s.r.o.
Kontaktní osoba:
Jana Kasalová personal.zp@moebelix.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace