Nabídka práce Inženýr zákaznické podpory - Kolín

S novou nabídkou práce Inženýr zákaznické podpory () v obci Kolín (okres Kolín) přichází na pracovní trh ke dni 02.10.2019 firma - zaměstnavatel G.O.T. Consulting s.r.o. (, Kolín). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za Plný úvazek () je přinejmenším Kč hrubého.


Další nabídky práce Kolín

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Inženýr zákaznické podpory
Úvazek:
Plný úvazek
Mzda:
dohodou
Poznámka k nabídce práce:
Na této pozici budete spolupracovat se zákazníky v ČR i v zahraničí. Budete instalovat, konfigurovat, administrovat a rozvíjet systémy řízení výrobních technologií a procesů zákazníků zejména z oboru automobilového průmyslu. Typické úkoly: - instalace(SW balíčků), konfigurace nových serverů - změna nastavení na stávajících serverech, asistované změny pro zákazníky - kontrola logů serveru a návrhy na optimalizaci - příprava a nasazení interních nástrojů - návrh nových zapojení a optimalizací s prostorem pro vlastní návrh řešení a realizaci Získáte prostor pro realizaci samostatných projektů, ale vždy budete mít podporu silného a profesionálního týmu. Nabízíme: - Dlouhodobou práci (tvůrčí a rozmanitou) u stabilního a perspektivního zaměstnavatele - Zaškolení a stálý odborný růst s možností služebního postupu - Nadprůměrné mzdové ohodnocení a další benefity - Možnost zahraničních služebních cest - Možnost řízení samostatných projektů Pro společnost zabývající se vývojem software pro průmyslovou automatizaci hledáme nové motivované kolegy na pozici Inženýr zákaznické podpory. Ideální kandidát je nadšený příznivec Linuxu se znalostí automatizace práce v síti. Tato pracovní pozice je vhodná i pro absolventy, zaměstnavatel nabízí nadstandardní možnosti rozvoje. Požadavky: - Znalost OS Linux / Unix, znalost Red Hat® Enterprise Linux® je vítanou výhodou - Znalost Aj na komunikativní úrovni – budete komunikovat se zákazníky i v zahraničí, Spj je výhodou - zájem o problematiku průmyslové automatizace a digitalizace výroby - schopnost práce s SQL databázemi - znalost skriptů (Bash, HTML apod.) - znalost topologie sítí, konfigurace, komunikace - základní znalosti programovacích jazyků C++; Java; JavaScript - řidičský průkaz sk.B a ochota cestovat (nejen vozidlem)
Další nabídky práce Kolín

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně Vyšší
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
d1432474 ()
Zaměstnavatel:
G.O.T. Consulting s.r.o.
Kontaktní osoba:
MUDr. Pavel Mokrejš +420 602 452 836 mokrejs@got.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace