Nabídka práce Obsluha pultového prodeje do Globusu Fresh (Praha-Pankrác) - Praha

S novou nabídkou práce Obsluha pultového prodeje do Globusu Fresh (Praha-Pankrác) () v obci Praha (okres Hlavní město Praha) přichází na pracovní trh ke dni 13.08.2019 firma - zaměstnavatel Globus ČR, v.o.s (, Praha). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za () je přinejmenším 0 Kč hrubého.


Další nabídky práce Hlavní město Praha

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Obsluha pultového prodeje do Globusu Fresh (Praha-Pankrác)
Úvazek:
Mzda:
dohodou
Poznámka k nabídce práce:
PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu a budoucnost. Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. V Praze na Pankráci budeme otevírat zcela nový koncept Globusu, restauraci s řeznictvím, pekárnou, lahůdkami a malou prodejnou. Díky výborné poloze se do nové provozovny snadno dostanete (nachází se přímo na lince metra C i autobusu MHD). Co vás čeká Budete mít možnost pracovat v naprosto novém prostředí za pultem masa, uzenin, sýrů, salátů, pomazánek, či antipast. Budete připravovat a předbalovat zboží do samoobslužných částí jednotlivých pultů. Stanete se nedílnou součástí obsluhovaných pultů a oblíbenými poradci našich věrných zákazníků. Hodili by se nám Prodavači, které baví obsluhovat zákazníky, odváží jim správnou váhu pažitkové, či nivové pomazánky a ještě jim k ní doporučí něco navíc. K tomu dodržují hygienické předpisy a datumy trvanlivosti. Férová mzda a řada dalších výhod - celá mzda na výplatní pásce vždy 11. den v měsíci - smlouva na dobu neurčitou - před Vánoci 13. mzda - po 3 letech 25 dní dovolené - příplatky za víkend (nad rámec zákona) - stravenky - zaměstnanecké slevy - zvýhodněné volání i pro členy rodiny Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.
Další nabídky práce Hlavní město Praha

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
d1334977 ()
Zaměstnavatel:
Globus ČR, v.o.s
Kontaktní osoba:
Marek Hák 739 348 111 pankrac@globus.cz

Odpovědět na nabídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace