Nabídka práce Projektový manažer - Praha

S novou nabídkou práce Projektový manažer () v obci Praha (okres Hlavní město Praha) přichází na pracovní trh ke dni 21.06.2019 firma - zaměstnavatel UGET GROUP s.r.o. (07004150, Praha). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za (jedna směna) je přinejmenším 21950 Kč hrubého.


Další nabídky práce Hlavní město Praha

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Projektový manažer
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.08.2019
Mzda:
21 950 až 28 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Kontakt:e-mail: ivanov@uget.cz Požadavek na vzdělání: Odborné vzdělání zaměřené na informatiku Požadavek znalostí: Zkušenosti a znalosti s projektovým řízením týmu vývojářů. Vedení projektu od definice business procesu, implementace až do nasazení. Znalost metodologie Agile, Scrum, Kanban, Six Sigma a umění to použit. Umění efektivně rozdělovat dostupné zdroje. Pokročilé znalosti ve vývoji software a technologie: html, css, asp.net core, angular, rest api, Azure Pracovní zkušenost: Vedení IT projektů min. 3 roky. Min 2 roky ve projektovém řízení (Agile, Six Sigma, Scrum, Kanban) Zaměs.výhody:Flexibilita práce z domova nebo v kanceláři. Karierní růst a učení ve start-upech.
Další nabídky práce Hlavní město Praha

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně vysoká
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
16461030757 (Kontaktní pracoviště Praha 5)
Zaměstnavatel:
UGET GROUP s.r.o.
Kontaktní osoba:
IVANOV ILYA ivanov@uget.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace