Nabídka práce Specialisté v oblasti prodeje a nákupu služeb - Praha

S novou nabídkou práce Specialisté v oblasti prodeje a nákupu služeb (Obchodníci (sales manager)) v obci Praha (okres Hlavní město Praha) přichází na pracovní trh ke dni 15.03.2018 firma - zaměstnavatel PR-aspekt International s.r.o. (27446514, Praha). Toto volné pracovní místo je z oboru Obchod a cestovní ruch. Výše nabídnuté mzdy za Plný úvazek Dohoda o pracovní činnosti (minimálně 40hod týdně) (Pružná pracovní doba) je přinejmenším 20000 Kč hrubého.


Další nabídky práce Hlavní město Praha

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Specialisté v oblasti prodeje a nákupu služeb
Rozšířený popis:
Obchodníci (sales manager)
Úvazek:
Plný úvazek Dohoda o pracovní činnosti (minimálně 40hod týdně)
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.03.2018
Mzda:
20 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce: Železná 14, Praha 1 Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu ptel@atlas.cz Kontaktní osoba: paní Tchepeliv Mikhail UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Náplň práce: Hledání a přilákání nových partnerů (zpracování příchozích žádostí, aktivní vyhledávání klientů, vyjednávání, uzavírání smluv): - sponzorů eventů, pořádaných agenturou, - pro umísťování reklamy do novin a časopisů, vydávaných agenturou. Udržování vztahů s klientelou. Poradenství v sortimentu a technických parametrech služeb agentury. Požadujeme: Zkušenost v příslušném oboru minimálně dva roky. Komunikativnost, kreativita. Velmi dobrá znalost českého jazyka slovem i písmem. Dobré prezentační dovednosti se schopností jasně a efektivně přednést své návrhy a požadavky. 
Další nabídky práce Hlavní město Praha

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSV
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Čeština - Aktivní (Slovem i písmem)

Kontaktní údaje

Reference:
13985790771 (Úřad práce Praha 2)
Zaměstnavatel:
PR-aspekt International s.r.o.
Adresa:
PR-aspekt International s.r.o. - Železná, Železná 490/14, Staré Město, 110 00 Praha 1
Kontaktní osoba:
Mikhail Tchepeliv +420 775 132 547

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace